VOZIO BEZ DOZVOLE, UDARIO BICIKLISTU: Prijava maloletnom Novosađaninu (15) osumnjičenom za saobraćajnu nesreću

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu podneće krivičnu prijavu protiv petnaestogodišnjeg Novosađanina, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

ВОЗИО БЕЗ ДОЗВОЛЕ, УДАРИО БИЦИКЛИСТУ: Пријава малолетном Новосађанину (15) осумњиченом за саобраћајну несрећу

Foto: A. Rovčanin

Sumnja se da je, juče, u Veterniku, vozeći automobil bez dozvole, neprilagođenom brzinom, udario u zadnji deo bicikla koji je vozio sedamdesetsedmogodišnji meštanin.

Biciklista je, sa teškim telesnim povredama, smešten u Klinički centar Vojvodine.     

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

DONELA DRASTIČNU ODLUKU: Maja Berović izvadila silikone - Smetalo mi je, imala sam problem