JEDNA OSOBA PREMINULA OD KORONE: U svilajnačkoj opštini pozitivan svaki treći testirani

JUČERAŠNjU lepu vest iz svilajnačke opštine da nema pozitivnih na Kovid 19, pomutili su današnji rezultati.

ЈЕДНА ОСОБА ПРЕМИНУЛА ОД КОРОНЕ: У свилајначкој општини позитиван сваки трећи тестирани

Foto: Z. Gligorijević

U poslednja 24 sata u Domu zdravlja registrovano je 7 novoobolelih od 23 testirana. Nažalost, zabeležen je i jedan smrtni slučaj.


Od početka epidemije, proglašene 16, marta, registrovano je 1.235 pacijenata, izlečeno je 1.100, u kućnoj izolaciji je 84 lice, a na bolničkom lečenju je 14 osoba. Preminulo je 37 pacijenata.

U prijemno-trijažnoj ambuanti Doma zdravlja juče je pregledano je 45 pacijenata.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

STARI INDIJSKI TRIK: Kako najlakše rashladiti kuću tokom vrelih dana?