BROJ OBOLELIH ŠEST PUTA MANJI: Samo dva novozaražena virusom korona u Svilajncu

U POSLEDNjA 24 sata u Domu zdravlja u Svilajncu registrovano su samo dva pacijenta pozitivna na Kovid 19, što je šest puta manje nego u prethodna 24 sata, kada ih je bilo 12.

БРОЈ ОБОЛЕЛИХ ШЕСТ ПУТА МАЊИ: Само два новозаражена вирусом корона у Свилајнцу

Foto: Z.G.

Od početka epidemije, proglašene 16. marta, registrovano je 1.249 pacijenata, izlečeno je 1.116, u kućnoj izolaciji je 81 lice, a na bolničkom lečenju je 13 osoba. Preminulo je 39 pacijenata.

U prijemno-trijažnoj ambuanti Doma zdravlja juče je pregledana su 42 pacijenta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije