PRODUŽENJE MERA PODRŠKE PRIVREDI: Gradsko veće u Kragujevcu donelo odluku - evo ko ima pravo na umanjenje zakupnine
ODLUKOM Gradskog veća u Kragujevcu produžene su mere podrške privrednicima koji su najviše pogođeni zbog situacije sa epidemijom virusa korona i važiće do kraja ove godine, odnosno do ukidanja vanredne situacije.
Foto: N. Živanović
Prema toj odluci, pravo na umanjenje zakupnine od 50 odsto imaju pravna lica i preduzetnici koji ugostiteljsku delatnost obavljaju u prostoru koji je u svojini grada Kragujevca.
Takođe,vlasnici noćnih barova i diskoteka oslobađaju se plaćanja takse za isticanje firme, a predviđeno je i umanjenje godišnje naknade za korišćenje javne površine za 20 odsto.
Da podsetimo, mere podrške privredi donete su 21.septembra prošle godine i bile su oročene do kraja minule godine.
Preporučujemo
ŠTAB ZA VANREDNE SITUACIJE U KRAGUJEVCU: Potrebno ubrzati vakcinaciju
10. 03. 2021. u 15:16
EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U BORSKOM OKRUGU: 50 novoinficiranih virusom korona
10. 03. 2021. u 16:21
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)