POZITIVAN NA KOVID SVAKI DRUGI: U Paraćinu od 130 nalaza antigenskih testova, 67 potvrdili koronu

11. 03. 2021. u 21:31

NE smanjuje se broj ljudi koji se sa respiratornim problemima javljaju kovid-ambulanti Doma zdravlja u Paraćinu, a epidemiološka slika se ne popravlja, potvrđuje izveštaj od utorka, 9. marta.

ПОЗИТИВАН НА КОВИД СВАКИ ДРУГИ: У Параћину од 130 налаза антигенских тестова, 67 потврдили корону

Foto: Z.R.

Od 130 urađenih brzih testova 67 je bilo kovid-pozitivno, a od 15 pristiglih PCR nalaza - pet, tako da su u utorak zvanično otkrivena još 72 slučaja infekcije koronom.

Lepa vest stigla je danas sa kovid-odeljenja, gde se broj hospitalizovnih za nekoliko smanjio, ali je sedamdeset pacijenata još uvek prevelika cifra. U protekla 24 sata bilo je deset otpusta, četiri prijema, a obavljeno je čak 147 pregleda. U respiratornoj jedinici na kiseoničkoj podršci je šestoro bolesnika sa najtežom kliničkom slikom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva