HUMANO BRATSTVO MANASTIRA TUMANE: Monasi donirali 3.000 evra za gradnju kuće osmočlane porodice
MONASI manastira Tumane kod Golupca uplatili su 3.000 evra za završetak kuće osmočlane porodice Vračar iz Pančeva.

Foto: d. Novaković
Ova izbeglička porodica već godinama živi u nužnom smeštaju od svega 30 kvadrata, pa su humani ljudi pokrenuli akciju za konačno rešenje njihovog stambenog pitanja.
Akciji se pridružilo i bratstvo manastira Tumane koji redovno, preko cele godine, doniraju novac ili namirnice ugroženima.
Preporučujemo

TRAMP NAJAVIO VELIKU AKCIJU ZBOG RUSIJE: "Vreme je da se progone ljudi"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da namerava da "progoni ljude" koji su, po njegovoj oceni, pokušali da se mešaju u predsedničke izbore 2016. godine tako što su tvrdili da je Rusija pokušala da utiče na rezultat.
22. 07. 2025. u 21:28

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)