JOŠ DVE OSOBE PREMINULE U ĆUPRIJI: Na kovid-odeljenjima trenutno je hospitalizovano 115 pacijenata
PO BROJU novootkrivenih slučajeva kovida u prvoj polovini marta Ćuprija je na trećem mestu u Pomoravskom okrugu, a dnevno se u proseku otkriva od 20 do 30 osoba inficiranih koronavirusom. Ipak, broj hospitalizovanih na kovid-odeljenjima Opšte bolnice i dalje ne pada ispod sto.
Z. Rašić
Prema podacima za prethodna 24 sata, posle prijema dvanaest novih pacijenata sa težom kliničkom slikom, trenutno je 115 bolesnika, od kojih je šestoro na respiratoru na mehaničkoj venitlaciji.
Još dve osobe su preminule od posledica ove zarazne bolesti.
Preporučujemo
JOŠ DVE OSOBE PREMINULE OD POSLEDICA KOVIDA: Epidemija u Ćupriji i dalje se ne stišava
17. 03. 2021. u 15:36
HRVATSKA SVOJE KORENE TRAŽI U NAJDUBLjEM MRAKU: Kontroverzni praznik u susedstvu - "Stepinčevo" između verskog kulta i političkog tereta
JOŠ se nije stišala bura oko ustaškog pira na dočeku rukometaša, obeleženog Tompsonovim pesmama koje glorifikuju NDH, a iz Zagreba stižu nove provokacije koje bude aveti prošlosti.
11. 02. 2026. u 20:13
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)