ALARMANTNO U KOSOVSKOJ MITROVICI: 117 pacijenata na lečenju

OPOMINjUĆI da je trenutno u ekspanziji britanski soj korona virusa, dr Zlatan Elek direktor bolničkog centra u Kosovskoj Mitrovici u izjavi za naš list ističe da se na lečenju u ovoj ustanovi trenutno nalazi 117 pcijenata dok ih je 56 na kiseoniku.

АЛАРМАНТНО У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ: 117 пацијената на лечењу

Kovid ambulanta u Kosovskoj Mitrovici / Foto I. Radulović

- Na žalost u noći između četvrtka i petka imali smo dva smrtna slučaja -opominje dr Elek i ističe da zainteresovanost za vakcinaciju velika.On dodaje da će se sledeće nedelje 150 zdravstvenih radnika ove ustanove vakcinisati vakcinom Sputnjik u Raški.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

DONELA DRASTIČNU ODLUKU: Maja Berović izvadila silikone - Smetalo mi je, imala sam problem