TESTIRANA 374 PACIJENTA: U Jablaničkom okrugu još 117 osoba obolelo od korone

OD 374 rezultata koji su, u poslednja 24 časa, stigla u leskovački Zavod za javno zdravlje pozitivan nalaz na infekciju virusom korona na području Jablaničkog okruga dobilo je 117 pacijenata.

ТЕСТИРАНА 374 ПАЦИЈЕНТА: У Јабланичком округу још 117 особа оболело од короне

Foto: I.M.

U Leskovcu je, od 197 uzorkovanih, pozitivna 61 osoba. U Vlasotincu je infekcija opakim virusom potvrđena kod još 24 pacijenta. Lebane ima 18, Bojnik 10, Medveđa tri, a Crna Trava jednog novoobolelog.

Među zaraženima su 54 zaposlene i 29 nezaposlenih osoba, 24 penzionera, po četiri učenika i studenta, jedno dete kao i jedan poljoprivrednik.

Trenutno se iz referentnih laboratorija čeka na još 55 rezultata za osobe koje su, prethodnih dana, uzorkovane u zdravstvenim ustanovama okruga.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMALA SAM 43 KILOGRAMA, BILA NA IVICI ANOREKSIJE: Milena Ćeranić prošla pakao - Modrice su bile svuda