SAMO JEDAN OBOLELI MANJE NEGO JUČE: U Svilajncu 14 novozaraženih

U DOMU zdravlja u Svilajncu u poslednja 24 sata od Kovida – 19 registrovana su 14 novoobolela od 44 testirana, što je samo za jednog pacijenta manje nego u prethodna 24 sata.

САМО ЈЕДАН ОБОЛЕЛИ МАЊЕ НЕГО ЈУЧЕ: У Свилајнцу 14 новозаражених

FOTO: Z. Gligorijević

Od početka epidemije, proglašene 16, marta, registrovano je 1.557 pacijenata, izlečeno je 1.348, u kućnoj izolaciji je 148 lica, a na bolničkom lečenju je 18 osoba. Preminula su 43 pacijenta.

U prijemno-trijažnoj ambuanti Doma zdravlja juče su pregledana 44 pacijenta pacijenta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest