NEPROMENJENO KOVID-STANJE U PARAĆINU: Manji broj pregleda, ali i dalje puna bolnica
BROJ građana koji se javlja prvi put lekarima dve kovid-ambulante u Paraćinu sa respiratornim problemima evidentno je manji, ali se to još nije odrazilo na smanjenje broja hospitalizovanih na kovid-odeljenju.
Foto: Z.R.
U protekla 24 sata u bolničkoj ambulanti obavljeno je 137 pregleda, a posle otpusta četiri oporavljena bolesnika i prijema tri nova, na kovid-odeljenju danas je 78 pacijenata sa srednje teškom i teškom kliničkom slikom.
U respiratornoj jedinici je devet najtežih bolesnika, od kojih je jedan intubiran.
Prema izveštaju Doma zdravlja, u ponedeljak je bilo 36 prvih kovid pregleda u ambulanti te ustanove, a sa antigenskim i pristiglim PCR nalazima otkriveno je 27 pozitivnih na virus korona.
Preporučujemo
I DALjE VELIKI BROJ PREGLEDA: U Paraćinu bolničkoj kovid-ambulanti javio se 171 pacijent
26. 03. 2021. u 17:28
BOSANSKIM "SPECIJALCIMA" SE SMEJE CEO SVET: Izbačeni sa takmičenja, a krivi im Srbi i Dodik (FOTO/VIDEO)
SNIMAK specijalaca iz Federacije BiH na takmičenju SWAT Challenge u Ujedinjenim Arapskim Emiratima postao je potpuni hit na društvenim mrežama.
12. 02. 2026. u 14:42
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)