MLADIĆ IZ NOVOG GRADA POGINUO U HRVATSKOJ: Pre nekoliko meseci otišao da radi na Pagu

Mladić A.A. (20) iz Novog Grada poginuo je u Hrvatskoj usled pada sa visine.

МЛАДИЋ ИЗ НОВОГ ГРАДА ПОГИНУО У ХРВАТСКОЈ: Пре неколико месеци отишао да ради на Пагу

V. Dančić

Na društvenim mrežama je objavljeno da je mladić pre dva meseca otišao u Pag da radi i pomogne svojoj porodici.

- Desila se nezgoda na poslu u mestu Pag, koja je za posledicu imala smrtni ishod - navode Novljani koji se emotivnim porukama opraštaju od mladića. Tragično stradali mladić bio je iz naselja Urije kod Novog Grada.

(Srpskainfo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu