BUJANOVAC NOVO ŽARIŠTE: U Pčinjskom okrugu 93 novoobolela od koronavirusa
PREMA poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju od 385 uzoraka iz Pčinjskog okruga, 93 su pozitivna na koronavirus.

Foto: J.S.
Od tog broja 35 je iz Vranja, ali se beleži nagli skok obolelih iz Bujanovca gde je 27 inficiranih.
Sledi Preševo sa 13 iz Vladičinog Hanaje devet novonficiranih, 8 iz Surdulice, 1 iz Bosilegrada.
Preporučujemo

RASKOMADAO TELA GEJ PARA, GLAVE STAVIO U ZAMRZIVAČ: Poroti se smučilo zbog monstruoznog snimka, jedan nije došao na suđenje (FOTO)
KOLUMBIJSKI državljanin Jostin Andres Moskera (35) proglašen je krivim za dvostruko ubistvo u slučaju koji je šokirao britansku javnost.
21. 07. 2025. u 18:43

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)