VAKCINISAO SE GRADONAČELNIK SMEDEREVA: Jovan Beč primio "Sputnjik V" (FOTO)

GRADONAČELNIK Smedereva Jovan Beč, danas se vakciniao na punktu za vakcinaciju koji se sada nalazi u holu Sportske hale Smederevo.

ВАКЦИНИСАО СЕ ГРАДОНАЧЕЛНИК СМЕДЕРЕВА: Јован Беч примио Спутњик В (ФОТО)

Foto: N.Živanović

Gradonačelnik je došao oko 14 časova i nakon popunjavanja određenih formulara, primio rusku vakcinu Sputnjik-V.

Ovom prilikom Jovan Beč pozvao je sve sugrađane da dođu I prime vakcinu protiv KOVIDA 19, po svom izboru I to bez prethodnog zakazivanja, i tako svojom imunizacom daju veliki doprinos u borbi protiv pandemije.

Foto: N.Živanović

 

Osim već dostupnih vakcina Sputnjik-V I AstraZeneke, sutra stižu I određene kolicine kineskog Sinofarma, a od 28. aprila vakcinacije će se vršiti i u seoskim sredinama i to takođe bez predhodnog zakazivanja.

Foto: N.Živanović

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Prvi snimci sa mesta ubistva Darka Veskovića zvanog Prika