POZITIVAN NALAZ ZA JOŠ 45 OSOBA: U Jablaničkom okrugu na koronu testirano 285 pacijenata
OD 285 pacijenata čiji su rezultati, u pos lednja 24 časa, stigli u leskovački Zavod za javno zdravlje pozitivan nalaz na infekciju virusom korona dobilo je 45 osoba.

Foto: I. M.
U Leskovcu je uzorkovan 151, a pozitivna su 22 pacijenta. U Bojniku je registrovano još devet, u Lebanu šest, a u Vlasotincu i Medveđi po četiri novoobolela.
Među novozaraženim pacijentima su i sedam učenika kao i jedno dete, 13 penzionera, 16 zaposlenih i osam osoba bez posla. Trenutno se čeka na još 67 analiza za pacijente koji su, prethodnih dana, uzorkovani u zdravstvenim ustanovama okruga.
Preporučujemo

RECKO SA TRIBINA VODIO DINAMO: Bilo i publike, policija morala da interveniše (VIDEO)
25. 04. 2021. u 11:24

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

"KOJI PO REDU?" Goca u neverici, burno reagovala na Lazićev udes - "Dobro bre Darko, da li si ti normalan?"
GOCA Tržan najavila je svoj novi koncert i tom prilikom govorila o privatnom životu, braku i ćerki koja je nedavno proslavila punoletstvo. Prokomentarisala je i vest da je Darko Lazić ponovo imao udes.
26. 09. 2025. u 09:56
Komentari (0)