POMOĆ RODITELJIMA U VELIKOM GRADIŠTU: Novac i vaučeri na kućnu adresu
RODITELjI 12 dečaka i 11 devojčica, koliko ih je rođeno u prva tri meseca ove godine u opštini Veliko Gradište, pomoć su dobili na kućnu adresu, zbog epidemije.
Foto: D. N.
Njih je obišao zamenik predsednika opštine, Slađan Marković, i uručio im novčanu pomoć u iznosu od 10.000 dinara. Uručio im je i vaučere za besplatno parkiranje u narednih godinu dana, koje poklanja JKP „Dunav Veliko Gradište“.
Preporučujemo
BESPLATAN GRASKI PREVOZ: Povlastice za roditelje dece obolele od teških bolesti
01. 04. 2021. u 11:50
OTMICA PREDSEDNIKA VENECUELE Maduro se izjasnio nevinim: Ja sam pošten čovek; Kina -Niko neće biti svetski policajac; Počeo lov na izdajnike
SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.
05. 01. 2026. u 08:27 >> 21:59
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)