SUTRA POČINJE FEDRARO: Posle godinu dana pauze u Kulturnom centru Kruševac
POSLE godinu dana pauze, Festival dramskog amaterskog stvaralaštva Rasinskog okruga-FEDRARO nastavlja se u sutra u Beloj sali Kulturnog centra Kruševac.
Foto: Arhiva KCK
Prva izvedena predstava biće delo Dramskog studija KUD “Vuk Karadžić” (Trebotin,Žabare i Mala Vrbnica), koji će se od 19 sati predstaviti sa komadom “Đavolja posla” Miroljuba Nedovića u režiji Nenada Đekića.
Tokom juna, napominju organizatori, održavaće se i prateći programi FEDRAR-a poput Likovne kolonije “Mr Ratko Todosijević Baćo” i SUPES-Vidovdan Poezija SRB.
Preporučujemo
PRAŠKA ŠKOLA U BANATU: "Filmski klasici - 55 godina Praške škole" u Zrenjaninu
18. 05. 2021. u 12:11
IZLOŽBA ART KVADRAT U ZRENjANINU: Pedesetak autora izlaže u Kulturnom centru
17. 05. 2021. u 17:09
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)