Ženska odbojkaška reprezentacija SAD

PRETILE DVA SETA: Odbojkašice u poslednjem kolu turnira Lige nacija u Pasig sitiju izgubile od selekcije SAD - 1:3

PRETILE DVA SETA: Odbojkašice u poslednjem kolu turnira Lige nacija u Pasig sitiju izgubile od selekcije SAD - 1:3

KAKO su počele, tako su i završile turnir Lige nacija u Pasig sitiju (Filipini) - porazom. Naše dame su samo u prva dva seta mučile favorizovane Amerikanke i doživele šesti neuspeh u elitnom takmičenju - 1:3 (22:25, 25:18, 16:25, 20:25). Srpkinje se u ponedeljak vraćaju u Beograd, gde će na poslednjem, trećem turniru u Areni od 8. do 12. jula ugostiti Bugarsku, Francusku, Nemačku i Holandiju.

21. 06. 2026. u 19:09

OPET PALE NA RULETU: Kako su odbojkašice Srbije izgubile od Amerikanki na startu turnira Lige nacija u Beogradu?

OPET PALE NA "RULETU": Kako su odbojkašice Srbije izgubile od Amerikanki na startu turnira Lige nacija u Beogradu?

NEVEROVATNO! Odbojkašice su i četvrti put pale na „ruletu“ u Ligi nacija. Svetske prvakinje su na startu turnira u Beogradu protiv selekcije SAD uspele da 0:2 pretvore u 2:2, ali ne i da se na kraju raduju – 2:3 (22:25, 20:25, 25:22, 25:22, 11:15). Srpkinje su od juče jedine bez pobede, a priliku za prvenac imaju već sutra (20.00) kada se sastaju sa Nemačkom, koja je posle velike drame savladala Francusku sa 3:2.

18. 06. 2025. u 23:43

PRAZNIK U ARENI: Odbojkašice sutra u prvom kolu turnira Lige nacija u Beogradu igraju sa selekcijom SAD

PRAZNIK U "ARENI": Odbojkašice sutra u prvom kolu turnira Lige nacija u Beogradu igraju sa selekcijom SAD

KOD kuće je uvek najlepše. Odbojkašice jedva čekaju da istrče na teren "Beogradske arene" i sa odanom publiku izađu na pobedničku staze Lige nacija. Svetske prvakinje sutra (20.00) protiv SAD startuju na turniru drugog vikenda elitnog takmičenja u srpskoj prestonici. Posle Amerikanki očekuju ih i dueli sa Nemicama (četvrtak, 20.00), Francuskinjama (subota, 20.00) i još jedan veliki derbi sa Poljakinjama (20.00).

17. 06. 2025. u 13:40