TIP IZ KOMŠILUKA: Kečkemet kao mačka - februar mu (ne)prija
DANAS jedan meč druge lige Mađarske.
Foto: Profimedia
18.15: BUDAFIK - KEČKEMET 2 (2.00)
Iako je kvota na pobedu domaćina u padu, smatramo da Kečkemet ima bolji tim, toliko da bukmejkere otera u grešku.
Kečkemet je dugo bez pobede, a kako bi i bio kada je imao težak raspored. Ukrstio je "koplja" sa svim kandidatima koji boreći se za titulu su bili željni pobeda.
Možda bi naš favorit iz tih derbija negde izvukao bar bod, ali u toj nameri nije uspeo pošto se u ekipu uvukao nemir ispadanjem iz kupa (Honved 0:1).
Kečkemet je te "crne" februarske dane prevazišao pobedom na terenu Šiofoka, 2:1.
Sada kada se stabilizovao, i kada totalno može da se posveti prvenstvu, očekujemo i na gostovanju Budafoku, šta drugo nego da "gazi".
Preporučujemo
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
CEO SVET JE OVO ČEKAO! Otkriveno kako je Nikola Jokić, da li su pukli ligamenti kolena i koliko će ga ova povreda koštati!
Povreda koju je Nikola Jokić doživeo na poslednjoj NBA utakmici Denver nagetsa u 2025. godini izazvala je lavinu reakcija. Ali, svi su čekali samo jedno - šta kažu lekari. I, došao je i taj trenutak.
30. 12. 2025. u 17:35
ŠOK PROMENA PRAVILA FUDBALA! Ofsajd se menja na neverovatan način, više ništa neće biti kao do sada! (VIDEO)
Došlo je vreme za novu promenu fudbalskih pravila. I to onih koji se tiču ofsajda.
30. 12. 2025. u 16:52
Komentari (0)