BOŠKO OROVIĆ: Hamarbi bez iksa – 12. put
Naš stručnjak iz Švedske tipuje dve lige
Ilustracija
Švedska 1
BROMAPOJKARNA – MALME 2
Geteborg – Elfsborg X2
Halmštad – GAIS GG
Sirijus – Norćeping GG
Jurgorden – Hamarbi 12
Kalmar – Vasteras 1
Heken – AIK GG
Vanamo – Mjalbi X2
Švedska 2
Degerforš – Utsiktens X2
Brage – Ester 12
Estersund – Sandvikens 1X
Lanskrona – Treleborg 1
Erebro – Odevold 0-2
Ergrite – Gefle 1X
Sundsval – Helsingborg X
Vaberg – Skovde 1
Jurgorden je vezao šest pobeda, što kod kuće, što na strani, a pre toga je doživeo dva uzastopna poraza. Sada dočekuje Hamarbi, koji je popravio formu, poslednje dve prvenstvene utakmice je dobio. Evo i malo statistike za ova dva tima: Đurgarden na svom terenu još nije odigrao nerešeno, a Hamarbi na svih 11 mečeva nema iks. Mislim da ga ni sada neće biti.
U drugoj ligi, moj Utsiktens gostuje Degerforšu, koji je četvrti na tabeli i dobro igra. Nadam se da ćemo iz tog meča izaći neporaženi. Od sigurica izdvajam Malme u prvoj ligi i Varberg iz druge.
Preporučujemo
AUSTRALIJAN OPEN 2026, FINALE: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
31. 01. 2026. u 15:23
PRENOS, PARTIZAN - RADNIČKI: Kakva dešavanja u Humskoj...
SRPSKI fudbal se vraća, a Partizan će dočekati Radnički. Klub sa Čaira uzeo je bod u Nišu, a izabranici Takisa Lemonisa pokušaće da slično ponove i u Humskoj. Prenos uživo možete a pratite na portalu "Novosti".
31. 01. 2026. u 14:58 >> 13:54
AMERIKA NA KOLENIMA PRED NIKOLOM! Jokić se vratio i napravio šou, Kolorado igrao u ritmu "srpskog kola"!
NIKOLA Jokić se vratio na teren Bol Arene, a domaći navijači i organizatori potrudili su se da to bude nezaboravno veče.
31. 01. 2026. u 11:34
Komentari (0)