"LATIKSI" CILJAJU FINALE: Vigan - Saton junajted
FUDBALERI Lima Ričardsona dočekuju popularne "Žute" u polufinalu EFL trofeja.

Profimedia
Domaći tim je nakon poraza od Sanderlenda uspeo dva veze dve uzastopne pobede u prvenstvu kod kuće, prvo je savladao Flitvud (2:0), zatim je oružje položila ekipa Vimbldona (1:0), dobre partije su ga učvrstile na drugoj poziciji na tabeli Lige 1, sa 72 boda pet manje od vodećeg Roterama.
Oba kluba do sada se nisu sastajala u međusobnim duelima, Vigan je kvalitetniji tim od Satona i na pragu prelaska u Čempionšip, očekujemo da će ostvariti pobedu pred svojim navijačima i plasirati se u finale kupa niželigaških timova.

NESVAKIDAŠNjI NAPAD NA SRBE U ZAGREBU! Haos na tribinama tokom Svetskog prvenstva u vaterpolu za igrače do 20 godina starosti!
Srbija igra dobro na Svetskom prvenstvu u vaterpolu za igrače do 20 godina, ali taj šampionat u glavnom gradu Hrvatske protiče uz incidente.
17. 06. 2025. u 21:40

ŠTA SE OVO DEŠAVA?! Ljubitelji tenisa u šoku, ovo je dosad bilo nezamislivo!
DVA grend slema su odigrana, ostalo je još da se održe Vimbldon i Ju-Es open. A u Njujorku je došlo do velikih promena kad je miks dubl u pitanju.
17. 06. 2025. u 20:40

TRAMP OVO NIJE OČEKIVAO: Evo koji poklon je upravo stigao u Belu kuću...
Otkako je rat u Ukrajini pao u drugi plan zbog rata koji vode Iran i Izrael, najnovije vesti vezane za Ameriku često su povezivane sa mirovnim inicijativama američkog predsednika Donalda Trampa. A baši tim povodom - dobio je jedan poklon.
17. 06. 2025. u 16:02
Komentari (0)