"KRALJEVI" prekidaju loš niz protiv "MANEKENA".
EKIPE Real Madrida i Milana odmeriće snage u 29. kolu Evrolige.

FOTO: N. Paraušić
Četa Pabla Lasa igra jako loše u poslednje vreme i vezali su čak 4 poraza što je za klub takvog renomea mimo svih očekivanja.
Utakmica sa današnjim protivnikom im donosi priliku da se "vrate u kolosek" i krenu konačno da igraju kako znaju.
Njihov današnji rival dolazi u dobrom raspoloženju posle pobede nad Panatinaikosom u prošlom kolu,izabranici Etorea Mesine igraju sjajno i imaju 9 pobeda u poslednjih 10 mečeva, ali mi verujemo da će upravo večeras toj seriji doći kraj.
Za sastav Milana danas neće nastupiti Serhio Rodrigez i Điđi Datome dok su kod Madriđana pod upitnikom Vilijams Gos i Fabijen Kozer.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,5)
Preporučujemo

SUPER TRADICIJE ZA DANAŠNjE MEČEVE (10. 3): Čelsi redovno “čerupa” “kanarince”
10. 03. 2022. u 12:57

EVROPA U ŠOKU! UEFA uvodi neverovatnu promenu u fudbal
Najnovije vesti iz fudbala su prilično neverovatne.
22. 10. 2025. u 21:50

ALBANCI U NEVERICI! Evo šta je hiljade ljudi radilo u centru Barselone (VIDEO)
Da su Kosovo i Metohija Srbija - zna svako u Srbiji. A podsetnici na to "niču" širom Evrope.
22. 10. 2025. u 15:25

NOVI ŽIVOT ROMANA ABRAMOVIČA: Ćerka mu napala Putina, preživeo pokušaj trovanja, sad počinje mega-povratak u fudbal!
Rat u Ukrajini doveo je do brojnih sankcija Rusiji i Rusima, a čuveni bogataš i donedavno vlasnik fudbalskog kluba Čelsi, Roman Abramovič, nije izuzet iz njih. Ipak, fudbalu se vraća na velika vrata, ako je verovati najnovijim vestima.
21. 10. 2025. u 20:18
Komentari (0)