VELIKAN SPREMA ZAMKU "SOVAMA": Rozenborg - Kristijansund
Izabranici Andre-Kjetil Rekdala dočekuju ekipu Kristijana Mikelsena u 11. kolu norveške Elitserijen lige.
FOTO: AP
Rozenborg je u prošlom kolu glatko izgubio od lidera Lilestrema na strani sa 3:1, zauzima tek 8. poziciju na tabeli sa 14 osvojenih bodova.
Domaćin je slavio protiv današnjeg rivala u minula dva međusobna duela identičnim rezultatom 3:2.
Očekujemo da se pred svojim navijačima vrati na pobednički kolosek i savetujemo da odigrate keca.
Za najhrabrije predlažemo da pokušaju sa prelazom, od starta sezone Rozenborg nije slavio posle preokreta.
NAŠ PREDLOG: 1 (kvota 1,48)
ZA NAJHRABRIJE: 2-1 (kvota 22)
Preporučujemo
AKTUELNI ŠAMPION JE NEMILOSRDAN: Lider nastavlja dominaciju
25. 06. 2022. u 09:35 >> 09:41
PREDLOG SA DALEKOG ISTOKA: "Orlovi" oprezni na gostovanju
25. 06. 2022. u 09:08 >> 10:01
Rusija dobila nove sjajne vesti iz Srbije! Rusi ovo nisu mogli ni da sanjaju
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 04. 2026. u 15:06
Za Hrvate je četnik, za Srbe ustaša! Sina su mu ubili u Beogradu, preživeo je rak, a danas kao beskućnik skuplja flaše po kontejnerima
ČUDNI su putevi gospodnji!
22. 04. 2026. u 11:39 >> 11:49
Obrt o kome bruji ceo svet! Novak Đoković najavio katastrofu, a onda jednim potezom sludeo "neverne Tome"
ŠTA se dešava sa Novakom Đokovićem?
22. 04. 2026. u 09:52 >> 09:52
Komentari (0)