ŽURKA U KAZABLANKI: Vidad slavi titulu!
ŠAMPION Afrike dočekuje FUS Rabat u poslednjem kolu nacionalnog prvenstva.

Foto: Profimedia
Vidad spušta zavesu na fantastičnu sezonu.
Osvojio je velikan iz Kazablanke Ligu šampiona, pre dve nedelje je matematički osigurao titulu, a u Kupu Maroka je stigao do četvrtfinala. Tamo će takmičenje nastaviti na jesen.
Ovog ponedeljka u poslednjem kolu probaće samo da saplete FUS, indirektno pomogne Berkanu da dođe do pete pozicije, te se trijumfalno oprosti od navijača koji će napraviti pravu žurku na tribinama stadiona "Muhamed V".
Ujedno, želeće fudbaleri Vidada da uzvrate rivalu za poraz u decembru u Rabatu sa 3:2.
NAŠ TIP: 1X&2+ (kvota 1,65)
Preporučujemo

"KAO U VREME PANDEMIJE, SAMO BEZ MASKI!" "Pola Evrope" ne može da veruje šta se dešava zbog nestanka struje (FOTO)
Dosad nezabeležene scene dešavaju se u značajnom delu Evrope zbog nestanka struje usled kog pate Španija, Portugal i Francuska.
28. 04. 2025. u 18:18

LjUBITELjI TENISA U ŠOKU: Janik Siner, koji ne može da igra zbog dopinga, pokrenuo fondaciju "da i drugi postanu svetski broj 1"
Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. U aprilu 2024. je on saznao da je "uhvaćen na delu", a potom se branio daleko od očiju javnosti, jer je čitava stvar nekim čudom bila zataškana i niko osim najužih Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu o tome nisu ništa znali. Kada je za to saznao čitav svet - već je bio oslobođen optužbi. Potom je Svetska anti-dopint agencija (VADA) podnela žalbu, a onda se desio šok-obrt: maltene je poručeno "sve je u redu". Sada ulje na tu tenisku vatru doliva lično Italijan, koji je rešio da "i drugu decu povede njegovim putem - do svetskoj broja 1".
28. 04. 2025. u 16:01

SKANDAL DRMA SRPSKI SPORT! Zbog nameštanja utakmica sedmorica procesuirana - otkriveno ko je sve u pitanju!
Borba protiv nameštanja utakmica u Srbiji je u punom jeku.
28. 04. 2025. u 15:04
Komentari (0)