"VEVERICE" SE ZAGREVAJU ZA PREMIJER LIGU: Kilmarnok - Partik tisl

Н.П.

13. 07. 2022. u 11:12

"PLAVO-BELI" se sastaju sa ekipom iz Glazgova u 2. kolu grupe "B" Liga kupa.

ВЕВЕРИЦЕ СЕ ЗАГРЕВАЈУ ЗА ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Килмарнок - Партик тисл

Profimedia

"Veverice" su se ekspresno vratile u najviši rang škotskog fudbala. Prošle sezone su završile na 1. mestu u Čempionšipu sa 67 osvojenih bodova. U prvoj rundi Liga kupa su savladali niželigaša Fraserburg sa 3:1.


Gosti nisu uspeli da se domognu Premijer lige, izgubili su u četvrtfinalu baraža od Invernesa posle dvomeča ukupnim rezultatom 3:1. Tim iz prestonice je takođe uspešno startovao u Liga kupu - pobedio je Stenhausmir (1:2).


U minulom međusobnom duelu domaćin je bio bolji od večerašnjeg protivnika sa 2:1. Savetujemo da odigrate duplu šansu na Kilmarnok uz minimum dva gola na meču.


NAŠ PREDLOG: 1X&2+ (kvota 1,55)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
A TRI DANA POSLE NAPADA TORCIDE U TUZLI... Delije se oglasile, evo šta su upravo poručili navijači Crvene zvezde

A TRI DANA POSLE NAPADA TORCIDE U TUZLI... "Delije" se oglasile, evo šta su upravo poručili navijači Crvene zvezde

Malme i Crvena zvezda sastali su se u Ligi Evrope, a potom je došlo do tuče navijača u okolini Tuzle, u Bosni i Hercegovini, kada se deo Zvezdinih pristalica iz Republike Srpske avionom vraćao iz Švedske. Sve su organizovali Hrvati, navijači Hajduka, "Torcida Split", a tri dana kasnije oglasile su se "delije". Ali, nijednom rečju nisu spomenule ovaj veliki incident.

26. 01. 2026. u 19:15

Komentari (0)

ZNANJE POKREĆE BUDUĆNOST: Moć mladih u zajedničkom kreiranju obrazovanja