"DIZELKA" NE GUBI U SREMU: Bivši napadač Partizana preti "zeleno-belima"
FUDBALERI Železničara gostuju Inđiji u poslednjem meču 8. kola Prve lige Srbije.
Foto: Fejsbuk printskrin/ FK Železničar Pančevo
Domaćin je neporažen na prethodnih šest utakmica u prvenstvu. Ekipa Inđije je ostvarila dve pobede i čak četiri remija, poslednji bez golova u prošlom kolu na strani protiv IMT-a. "Zeleno-beli" se nalaze na šestom mestu na tabeli sa deset bodova, dok Pančevci imaju tri više na trećoj poziciji.
Inđija je izgubila prethodna dva međusobna duela od Železničara ukupnim rezultatom 6:2. Očekujemo da će fudbaleri popularne "dizelke", čiji napad predvodi bivši napadač Partizana iskusni Obijora Odita, ostati neporaženi u današnjem okršaju u Sremu.
ZA HRABRIJE: 2 (kvota 3,45)
Preporučujemo
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
NBA ŠOK! Nikola Jokić opet povređen!
Najnovije vesti iz Denver nagetsa, NBA kluba za koji igra Nikola Jokić, nisu nimalo naivne a tiču se upravo srpskog asa.
24. 02. 2026. u 17:55
CELA BOSNA NA NOGAMA: Čuveni srpski fudbaler preuzima sarajevski klub?!
NIJE dugo trajao boravak bivšeg trenera Crvene zvezde, Slaviše Stojanovića na klupi sarajevskog Željezničara. Ipak, ovaj klub bi vrlo brzo mogao da pronađe njegovu zamenu.
24. 02. 2026. u 16:49
Komentari (0)