FIKS IZ KOMŠILUKA: "Plavo-bijelima" plitko Jezero
DANAS u 12.00 na "Stadionu pod Goricom" Budućnost iz Podgorice dočekuje izabranike Radeta Petrovića u okviru 17. kola crnogorske Meridijan lige.

Profimedia
Puleni Miodraga Džudovića su u sjajnoj formi, Podgoričani su ostvarili četiri uzastopne pobede u prvenstvu. Poslednju protiv Jedinstva u Bijelom Polju minimalnim rezultatom. Fudbaleri Budućnosti su vodeći tim na tabeli sa 31 bodom dok samo jedan manje ima drugoplasirana Sutjeska.
Tim Jezera pruža jako loše partije, klub iz Plava nema trijumf na prethodne četiri utakmice u šampionatu. U svom poslednjem nastupu izabranici Radeta Petrovića su odigrali remi bez golova protiv Iskre iz Danilovgrada. Gosti trenutno zauzimaju 7. mesto u Meridijan ligi sa 20 osvojenih bodova.
Popularni "plavo-bijeli" nisu savladali Jezero na minula tri međusobna duela između dva kluba. Očekujemo da Podgoričani u današnjem okršaju pred svojim navijačima na "Stadionu pod Goricom" potvrde dobru formu i ostvare petu vezanu pobedu u fudbalskom prvenstvu Crne Gore.
Preporučujemo

FRANCUSKA MOŽE DA OVERI PLASMAN U OSMINU FINALA: Dancima samo pobeda odgovara
26. 11. 2022. u 14:20 >> 14:20

"SAMURAJI" NA KORAK OD OSMINE FINALA! Kostarika počela da pakuje kofere?
27. 11. 2022. u 09:37 >> 09:38

ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
23. 07. 2025. u 19:20

CEO SVET SE SMEJE ZVEZDINOM GOLU, ALI... Evo zašto loše nacrtana VAR linija nije poništila pogodak za pobedu na Gibraltaru
Crvena zvezda je u gostima, sa igračem manje skoro sat vremena, pobedila autsajdera iz Gibraltara, ekipu Linkoln Red Impsa, u prvom melu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a mnogi ljubitelji fudbala danas pričaju o VAR-proveri jedinog gola na meču, koji je postigao Bruno Duarte.
23. 07. 2025. u 13:09

GOTOVO JE! Oglasio se advokat Ane Ivanović i otkrio zbog čega je pukao brak sa Bastijanom Švajnštajgerom
Posle višemesečnih spekulacija, stigla je i zvanična potvrda, Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger stavili su tačku na svoj brak koji je trajao devet godina.
23. 07. 2025. u 08:33
Komentari (0)