ŽIVKOVIĆ VRAĆA ''CRNO-BELE'' U BORBU ZA TITULU: Gost ne zna za pobedu prethodna četiri kola

В.М.

30. 01. 2023. u 10:42 >> 10:42

PAOK dočekuje Levadijakos od 17 časova.

ЖИВКОВИЋ ВРАЋА ЦРНО-БЕЛЕ У БОРБУ ЗА ТИТУЛУ: Гост не зна за победу претходна четири кола

FOTO: AP

Domaćin je u solidnoj formi, na prethodnih pet utakmica ima tri pobede i dva remija.

Prošle nedelje je u derbiju kola savladao PAO sa 0:3 i tako zakuvao borbu za titulu.
PAOK je trenutno četvrti i pobedom na današnjem meču bi prišao lideru AEK-u na pet bodova zaostatka. ''Crno-beli'' su na ''Tumbi'' ove sezone osvojili 20 bodova na devet utakmica. Andrija Živković pruža solidne partije nakon pauze, standardan je u prvoj postavi i postigao je dva gola uz podeljenu asistenciju.

Sa druge strane Levadijakos je u problemu, 12. je na tabeli i ima samo dve pobede u dosadašnjem toku takmičenja. U poslednja četiri kola ima po dva remija i poraza, a zabrinjavajuća je činjenica da je na ta četiri susreta postigao samo jedan gol.

Gosta očekuje borba za opstanak i ima male šanse na današnjem duelu.

Ova dva tima su se već susrela ove sezone, u sedmom kolu je bilo 1:1.

Očekujemo rutinsku pobedu PAOK-a.

NAŠ TIP: 1&2-5 (kvota 1,58)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IZDAO RUSIJU I ODABRAO ALBANIJU: Ovo mu se desilo kada je od Rusa primao zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu (VIDEO)

IZDAO RUSIJU I ODABRAO ALBANIJU: Ovo mu se desilo kada je od Rusa primao zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu (VIDEO)

Svaki čovek je rođen slobodan i jednak u dostojanstvu i pravima. Tim rečima počinje Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima, ali... kada osoba za tom slobodom posegne, može da računa da se to nekome neće svideti. Šta će potom biti, zavisi od obe strane. Pred vama je priča upravo o onom trenutku "nekome se to nije svidelo".

10. 04. 2025. u 20:44

Komentari (0)

UKRAJINA JE ZGROŽENA: Sankcije Rusiji se ruše kao kula od karata, ove su danas došle na red