BORBA ZA OPSTANAK ĆE SE VODITI DO POSLEDNJEG KOLA: Ekipa iz prestonice je u fantastičnoj formi
FUDBALERI Nacionalne banke Egipta ugostiće El Dahleju od 18 časova.

Foto: Profimedia
Domaćin igra fenomenalno, ne zna za poraz već šest kola i u tom periodu je upisao četiri pobede uz dva odigrana remija. Taj niz odličnih rezultata izdigao je Nacionalnu banku Egipta iz zone ispadanja i ekipa iz prestonice sada zauzima 13. mesto na tabeli sa tri boda prednosti u odnosu na prvu ekipu ispod crte i današnjeg rivala El Dahleju.
Gost takođe igra dobro u poslednje vreme, ali ne trijumfuje već remizira, o čemu svedoči podatak da je odigrao tri uzastopne nerešene utakmice (Enpi, Al Masri, Zamalek). Ukupno je ove sezone čak 13 puta delio bodove sa svojim rivalima i jedino je Arab Kontraktors više puta remizirao u čitavoj ligi.
Borba za opstanak će biti veoma zanimljiva u završnici prvenstva. Do kraja je ostalo pet kola, El Dahleja je sakupila 28 bodova, dok dvanaestoplasirana Keramika Kleopatra ima samo tri poena više.
Na duelu ovih timova u prvoj polusezoni viđena je goleada bez pobednika, 3:3.
Verujemo da ćemo sličan meč gledati i danas.
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
NAŠ TIP: |1+&2+ (kvota 1,85)
Preporučujemo

SRPSKO FINALE LIGE EVROPE: Može li ''vučica'' da prekine perfektan skor Sevilje?
31. 05. 2023. u 12:04 >> 12:04

GRAFIČAR NAJAVIO RASKID SARADNjE SA ZVEZDOM: Piše se istorija na ''krovu''?
31. 05. 2023. u 09:30

ISTORIJSKI TRENUTAK! FK Dinamo Zagreb stiže u Beograd!
FUDBALERI Dinama iz Zagreba igraće u Srbiji sa Makabijem iz Tel Aviva, odluka je doneta iz siguronosnih razloga, a pored činjenice da publike neće biti oba tima suočena su sa brojnim logističkim izazovima.
01. 10. 2025. u 16:02

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo
Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.
01. 10. 2025. u 17:41

"GROBARI" GLEDAJU I NE VERUJU: Evo kako će FK Partizan da proslavi 80. rođendan!
Fudbaleri Partizana dočekaće ekipu Vojvodine u subotu, 4. oktobra, u okviru 11. kola Superlige Srbije, a istog dana, na istom mestu, svi kojima je crno-bela boja u srcu proslaviće veliki jubilej – 80 godina postojanja Fudbalskog kluba Partizan.
01. 10. 2025. u 12:46
Komentari (0)