OSVETA SE SLUŽI HLADNA: Mladi "panceri" ne zaboravljaju ko ih je pre dve godine skinuo sa trona

Olja Mrkić

15. 06. 2025. u 12:39 >> 12:39

MLADA fudbalska reprezentacija Nemačka sastaje se sa Češkom u drugom kolu U21 evropskog šampionata.

ОСВЕТА СЕ СЛУЖИ ХЛАДНА: Млади панцери не заборављају ко их је пре две године скинуо са трона

FOTO: Profimedia

Nemci se dobro sećaju ovog rivala jer ih je pre dve godine savladao sa 2:0 u drugom kolu U-21 prvenstva i to je bio poraz koji je najavio katastrofu mladih "pancera" - usledio je poraz i u trećem kolu od Engleske pa je Nemačka, tada aktuelni šampion i trostruki uzastopni finalista, ispala kao poslednja u grupi.

Zanimljivo je da su i sada s njima u grupi Češka i Engleska, dok je umesto Izraela četvrti tim Slovenija, koju je Nemačka ubedljivo nadigrala u prvom kolu (3:0).

Česi su u prvom kolu pokušali da pruže otpor šampionskoj ekipi Engleske (iako su tu samo dvojica zlatnih iz Bukurešta), ali nisu uspeli ništa više od počasnog pogotka (1:3).

ČEsi su u seriji od četiri utakmice bez pobede, još od slavlja nad vršnjacima iz Belgije u prvoj utakmici doigravanja za plasman na Euro.

NAŠ PREDLOG: GG&1+pp&1+dp (kvota 1,75)

 

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

PROBIJENE BARIKADE ISPRED KAPITOLA: Haos u Vašingtonu, masovna hapšenja i veliki neredi (VIDEO)