BLIŽI SE DEBI LEA MESIJA: Inter Majami neće još dugo biti lak plen
U svojoj poslednjoj ligaškoj utakmici bez Lionela Mesija, Inter Majami će gostovati Sent Luis Sitiju.

Foto: Profimedia
Sent Luis je trenutno na vrhu tabele Zapadne konferencije sa 38 osvojenih bodova i igra fantastično tokom čitave sezone. Domaćin se nalazio u odličnom ritmu od tri vezana trijumfa do prošlog kola u kojem je šokatno izgubio od fenjeraša LA Galaksija sa 0:3 i pokušaće da se vrati na pobedničke staze pred svojim navijačima.
Glavna odlika Sent Luisa ove sezone je raspucani napad. Ekipa iz Mizurija je postigla čak 40 golova, što je ubediljivo najviše u Zapadnoj konferenciji, a u čitavom MLS-u jedino su efikasniji Kolumbus Kru koji je 43 puta tresao mrežu protivnika i Atlanta Junajted koja je to činila 41 put.
Sa druge strane, Inter Majami igra veoma loše ove sezone i zacemenitran je za dno Istočne konferencije. Gost je u dosdašnjem toku takmičenja upisao samo pet pobeda, a prošlonedeljeni remi sa DS Junajtedom (2:2) mu je bio treći u nizu.
Dobra vest za Inter je to što bi ekipi uskoro trebao da se priduži Leo Mesi koji će debitovati iduće nedelje za novi klub u prijateljskom susretu sa Kruz Azulom i očekuje se da ekipa iz Floride predvođena jednim od najboljih igrača ikada zaigra dosta bolje u drugom delu sezone.
Današnji rivali su se susreli samo jednom u istoriji, to je bilo u priajteljskom meču krajem januara i tada je Sent Luis ubediljivo slavio sa 4:0.
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
NAŠ TIP: |1+&3+ (kvota 1,80)
Preporučujemo

JUŽNOAMERIČKI VELIKAN JE PODIGAO FORMU: ''Akademija'' ne zna za poraz već osam kola!
15. 07. 2023. u 11:40

KLUŽ SE SA NOVIM TRENEROM NAMERAČIO NA TITULU: ''Železničari'' su impresivno izgledali na pripremama
15. 07. 2023. u 15:09 >> 15:09

DINAMO I HAJDUK SE BORE ZA TROFEJ: ''Večni derbi'' na otvaranju sezone u Hrvatskoj
15. 07. 2023. u 15:08 >> 15:09

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

RUSIJA ZAPANjENA: Legendarna Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a sada je otkriveno - ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
29. 06. 2025. u 12:13

OTKRIVENA TAJNA KOJU SU KRILI GODINAMA?! Kristijano Ronaldo i Georgina Rodrigez su sve preverili?
Zvezda portugalske reprezentacije i FK Al Nasr, Kristijano Ronaldo, i njegova devojka Georgina Rodrigez već godinama važe za jedan od najčuvenijih parova koji se, pritom, upoznao kao u bajci. Ali, može biti - da je sve to bila laž...
29. 06. 2025. u 12:42
Komentari (0)