NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za utorak
JUČE nam je goleada u Granadi oborila tiket, ali smo za danas spremili nova tri predloga

FOTO: M. Vukadinović
Utorak
18.00 Ahal - Al Feiha 2 (1,75)
20.45 Preston - Birmingem 1X&0-3 (1,63)
21.00 Šahtjor - Porto 2 (1,80)
Ukupna kvota: 5,13
Prvi par na današnjem tiketu nam je meč Lige šampiona Azije gde Al Feiha, za koju nastupaju Vladimir Stojković i Milan Pavkov, a sa klupe komanduje Vuk Rašović, gostuje šampionu Turkmenistana. Ni jedna ni druga ekipa se ne mogu pohvaliti nekom formom, ali kvalitet je ipak na strani Saudijaca koji bi ovaj meč morali da reše u svoju korist.
Drugi par na tiketu je meč Čempionšipa u kome lider Preston dočekuje Birmingem. Kombinacija duple šanse i golova nam se javlja kao najrealnija opcija.
Poslednji par nam je meč Lige šampiona. Porto gostuje Šahtjoru na neutralnom terenu u Hamburgu i očekujemo da "zmajevi" upišu tri boda.
Preporučujemo

NIJE MOGLO GORE PO ZVEZDU: Aktuelni prvak Evrope dočekuje ''crveno-bele'' na startu Lige šampiona
19. 09. 2023. u 12:23 >> 12:23

REPRIZA NEKADAŠNjEG FINALA LIGE ŠAMPIONA: "Ponos juga" se vratio u najelitnije evropsko takmičenje posle šest godina
19. 09. 2023. u 17:43 >> 17:43

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

KRAJ, GOTOVO! Janik Siner na Vimbldonu uradio ono što niko živ nije očekivao
Otkako je doping afera počela da se vezuje uz njegovo ime gde god da se pojavi, Janik Siner je uglavnom "ćutao i radio". Vimbldon 2025 je mesto na koje je stigao ne bi li pokazao zašto je najbolje rangiran na ATP listi i pored suspenzije koju je "odradio". Ali, sada to ne čini kao inače, "ćuteći",
26. 06. 2025. u 15:26

KAKAV SKANDAL! Policija upala na teren usred meča i uhapsila sudiju - nikada nećete pogoditi zašto! (VIDEO)
Sport je dočekao dosad nezebeleženu scenu.
26. 06. 2025. u 13:15
Komentari (0)