DA LI JE KONAČNO VREME ZA PREKID POSTA? Ekipa iz Jorkšira ne liči na sebe u 2024. godini
U zaostaloj utakmici 21. kola engleske Lige dva, Bredford će pokušati da prekine post od pet vezanih utakmica bez trijumfa kada večeras na ''Veli parejdu'' bude dočekao Salford (20.45).

Foto Profimedia
Krajem novembra i tokom čitavog decembra domaćin je izgledao fantastično na terenu, vezao je šest pobeda u svim takmičenjima i uhvatio je zalet zahvaljujući kojem je pobegao sa dna tabele.
Ipak, usledila su dva remija Morekambom i Stokportom koja su najavila krizu jer su nakon njih doživeli poraze od Krua i Krolija uz podelu bodova sa Kolčesterom.
Napadačka potentnost Bredforda je totalno nestala na tim utakmicama i postigli su samo pet pogodaka na njima, tako da Grem Aleksander mora pronaći način da prodrma svoje izabranike koji su doživeli neočekivan pad u igri.
Dobru priliku da prekinu post imaće večeras jer im na noge dolazi Salford koji se takođe baš muči i ostvario je samo jednu pobedu na poslednjih 12 mečeva u svim takmičenjima.
Taj trijumf upisao je pre deset dana protiv Krolija na gostovanju pogotkom Nmaija u 80. minutu (0:1), što znači da je njime prekinu negativni niz od čak 11 utakmica bez pobede!
Ono što je bitno za goste je da su se sa ta tri boda dodatno odvojili od zone ispadanja i trenutno zauzimaju 21. poziciju sa osam poena prednosti u odnosu na Forest grin koji je prvi tim ispod crte.
Glavni problem Salforda je slaba defanzivna igra, primili su čak 48 golova do sada i imaju jedan od najgorih odbrambenih rekorda u čitavoj Ligi dva.
Večeras bi trebalo da gledamo jednu dosta ujednačenu i neizvesnu utakmica, a mi verujemo da je najbolji predlog za nju gol-gol.
NAŠ TIP: GG (kvota 1,75)
POGLEDAJTE SPECIJAL KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

"LAVOVI" USPEŠNI NA ČETIRI FRONTA: Braga se u poslednje vreme mnogo muči sa Sportingom
23. 01. 2024. u 12:50 >> 12:50

SAMO POBEDA OSTAVLjA KAMERUN U IGRI: Gambija je kao debitant bila hit prošlog AFKON-a
23. 01. 2024. u 09:20

ROLAN GAROS, NAJNOVIJE VESTI: Janik Siner "napustio teren" posle nepuna dva sata - više i "nije hteo da se zadržava"
Rolan Garos 2025, drugi teniski grend slem turnir u sezoni, ušao je u završnicu, a danas su ostvareni neki zanimljivi rezultati.
04. 06. 2025. u 18:25

RUSIJA GLEDA I NE VERUJE: Evo šta Britanci hoće da urade sa milijardama od prodaje Čelsija
Dok nesmanjenom žestinom traje rat u Ukrajini, ili kako Rusija to zove, "Specijalna vojna operacija", najnovije vesti vezane za Ukrajinu, Rusiju, njihov sukob ali i sport - prilično su šokantne za Ruse.
04. 06. 2025. u 12:33

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50
Komentari (0)