MALME JE SILOVITO ZAPOČEO ODBRANU TITULE: Ali ako neko zna da ga pobedi, to je današnji rival
U okviru petog kola švedskog prvenstva Jurgorden će ugostiti Malme na ''Tele2 areni'' (19.00).

Foto: Profimedia
Malme je odlično otvorio prvenstvo, nakon četiri kola ima perfektan skor od 12 osvojenih poena uz impresivnu gol-razliku 12:1 i može se reći da je silovito započeo odbranu titule.
Jedini gol primio je u prvom kolu protiv Norćepinga (5:1), a nakon toga je tri meča zaredom sačuvao mrežu, tako da odbrana švedskog velikana radi fantastičan posao u uvodnom delu sezone.
Sa druge strane, Jurgorden se nalazi u promenljivoj formi i na prve četiri utakmice ostvarili su dve pobede uz remi i poraz, pa današnji meč dočekuju na sedmom mestu sa sedam sakupljenih poena.
Ono što je karakteristično za njih na startu kampanje je da igraju utakmice sa dosta pogodaka, o čemu svedoči njihova gol-razlika 9:6, a prošlonedeljni meč sa AIK-om bio im je prvi na kojem nisu dali nijedan gol.
Ako pogledamo skoriji istorijat međusobnih duela, veliku prednost ima Jurgorden koji je na poslednjih pet međusobnih duela slavio protiv Malmea.
Oprezno bismo predložili duplu šansu na aktuelnog šampiona, a uz to bismo dodali da će pasti barem jedan gol u prvom poluvremenu pošto je Malme postigao šest pogodaka do sada u tom periodu igre.
NAŠ TIP: X2&|1+ (kvota 1,87)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

ALBANCI U NEVERICI! Evo šta je hiljade ljudi radilo u centru Barselone (VIDEO)
Da su Kosovo i Metohija Srbija - zna svako u Srbiji. A podsetnici na to "niču" širom Evrope.
22. 10. 2025. u 15:25

NOVI ŽIVOT ROMANA ABRAMOVIČA: Ćerka mu napala Putina, preživeo pokušaj trovanja, sad počinje mega-povratak u fudbal!
Rat u Ukrajini doveo je do brojnih sankcija Rusiji i Rusima, a čuveni bogataš i donedavno vlasnik fudbalskog kluba Čelsi, Roman Abramovič, nije izuzet iz njih. Ipak, fudbalu se vraća na velika vrata, ako je verovati najnovijim vestima.
21. 10. 2025. u 20:18

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone
Novak Đoković jedoneo odluku koja će mnoge razočarati.
21. 10. 2025. u 20:03 >> 21:47
Komentari (0)