NJU ORLEANS JE U NOKADUNU: Mekalum mora preuzeti odgovornost kako Pelikansi ne bi bili ''počišćeni''
JOŠ jedan naš izbor je Si Džej Mekalum čiji Pelikansi moraju savladati Oklahomu kako bi ostali u seriji (2:30).

Foto Profimedia
Oklahoma je do sada pokazala zašto je zauzela prvo mesto na Zapadu u regularnom delu sezone, daleko je bolja od Nju Orleansa u ovoj seriji, vodi sa 3:0 i favorit je da već večeras zauzme mesto u polufinalu Zapadne konferencije.
Pelikansima baš fali Zajon Vilijamson koji se povredio i jednostavno nema ko da ga zameni. Ingram je tek izašao iz povrede, a Mekalum šuterski gledano nije odigrao nijednu utakmicu kako ume (22/54 iz igre na prva tri meča).
Igrač njegovih kvaliteta teško da može čitavu seriju da igra loše, a i večeranja utakmica je jako bitna jer ako izgube Pelikansi se pozdravljaju sa plej-ofom.
Mekalum će imati podršku domaćih fanova, ''Smuti king centar'' će biti ispunjen do poslednjeg mesta, očekujemo dobar otpor Nju Orleanasa, a kako bi to bilo moguće Mekalum mora ubaciti bar 20 poena koliko se i traži od njega.
NAŠ TIP: Si Džej Mekalum +19,5 (kvota 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

"'AJDE, IZAĐI!" Košarkaši Srbije "isterali" Nikolu Jokića iz sale tokom priprema za Evrobasket (VIDEO)
Košarkaši Srbije se spremaju za Evropsko prvenstvo, a trenutke predaha iskoristili su za jedan intervju koja je prilično nasmejao našu sportsku javnost.
05. 08. 2025. u 12:56

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Litvanija uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
05. 08. 2025. u 12:17

RUSI MIRE SRPSKE I POLjSKE HULIGANE? "Vri" među navijačima pred Leh - Crvena zvezda!
Ko pravi najbolje koreografije na Balkanu? Mnogi balkanski navijači će reći - Zvezdine "delije". Ali, uskoro će one da "odmere snage" sa nekim ko je i sam impresivan po tom pitanju. A ko je, za mnoge balkanske navijače, istinski strah i trepet.
04. 08. 2025. u 20:00
Komentari (0)