PUNE TRIBINE ''MONUMENTALA'' NOSE RIVER KA NOVOJ POBEDI: Večerašnji rival ne predstavlja problem za argentinskog velikana
U okviru grupe ''H'' Kopa libertadoresa fudbaleri River plejta će ugostiti Deportivo Tačiru (2.00).

FOTO: Profimeda
U ovoj grupi se skoro sve zna pred poslednje kolo, dalje prolaze River i Nasional, dok će treće mesto vrlo verovatno pripasti Libertadu.
River je trenutno prvi sa 13 bodova, što je tri više od Nasionala, a uz to ima i dosta bolju gol-razliku (+7 napsram +2), tako da je veliki favorit da zauzme prvu poziciju koja vodi direktno u osminu finala.
Što se tiče borbe za treću poziciju koja garantuje igranje u nokaut fazi Kopa sudamerikane, Libertad je sakupio četiri poena naspram samo jednog boda koji na svom saldu ima Deportivo.
Takođe, gol-razlika je na strani Libertada (-2 prema -7), tako da bi trebalo da se desi pravo čudo da Deportivo zaigra u međunarodnim takmičenja na proleće.
River je slavio na prvom ovosezonskom međusobnom duelu sa 2:0, a mi očekujemo da to ponovo učini pred punim tribinama ''Monumentala''.
NAŠ TIP: 1&2-5 (kvota 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

RUSE ODUŠEVILA VEST IZ SRBIJE: Videli ovo - i slave na sav glas
Rusija i Ukrajina su, otkao je počeo rat koji Ruska Federacija naziva "specijalna vojna operacija", doveli do toga da se, na ovaj ili onaj način, i ostatak sveta uključi u taj sukob, a najnovije vesti na tu temu - stižu iz sfere sporta.
03. 08. 2025. u 12:21

JEZIVO: Trudnu ženu poznatog sportiste ujela ajkula!
Najnovije vesti iz sveta sporta su prilično šokantne.
03. 08. 2025. u 12:46

"LAŽETE, KUKAVICE!" Poljski navijači u šoku zbog onog što su uradile pristalice FK Novi Pazar pred revanš sa Jagjelonjom
Fudbalski klub Novi Pazar je odigrao istorijsku, prvu međunarodnu takmičarsku utakmicu, a taj meč u kome je poljska Jagjelonja zadovoljnija ishodom (konačan rezultat bio je 1:2 uz gol u 95. minutu), obeležili su i navijači. Delom zbog sjajne atmosfere, delom i zbog incidenata. U revanšu incidenata po svoj prilici neće biti zbog odluke novopazarskih navijačkih grupa, a ta odluka šokirala je Poljake.
31. 07. 2025. u 12:10
Komentari (0)