NEMA POPRAVNOG! Kopenhagen je prošle godine igrao osminu finala Lige šampiona
KOPENHAGEN dočekuje Banjik Ostravu u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija. Utakmica se igra od 19.00 na stadionu "Parken"
Foto: Profimedia
Obe ekipe su dobro počele novu sezonu. Danci su, doduše, posle četiri pobede u prošlom kolu jedva izvukli bod kod kuće i to protiv desetorice igrača Randersa, ali verovatno su mislima već bili u ovoj utakmici, jer u kvalifikacijama za Ligu konferencija nema popravnog kao kada ispadnete iz Lige šampiona i Lige Evrope, pa samo odete stepenik niže.
"Lavovi" su u prvom kolu bili slobodni, a u drugom su imali lak zadatak protiv Megpajsa sa Gibraltara. Pobedili su sa 3:0 na Steni i sa 5:1 kod kuće.
S druge strane, Banjik Ostrava je u dva meča drugog kola eliminisala jermenski Urartu (5:1 kod kuće i 2:0 u gostima), dok je u prva dva kola šampionata Češke imala polovičan uspeh. Na startu su poraženi u gostima kod Bohemijansa sa 2:1, ali su u drugom kolu sa 1:0 savladali Jablonec. Meč trećeg kola sa Karvinom nisu odigrali.
Kvota na pobedu danskog predstavnika pada vrlo brzo, kad smo počeli da pišemo ovaj tekst bila je 1,43, da bi do kraja već pala na 1,36. To ne bi trebalo da čudi ako se zna da je Kopenhagen prošle sezone stigao do osmine finala Lige šampiona i to u nimalo lakoj grupi sa Bajernom, Mančester junajtedom i Galatasarajem.
Istovremeno, Banjik nikada nije prošao treće kolo kvalifikacija.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,36)
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS
Preporučujemo
BIĆE GOLOVA U MAĐARSKOJ: Današnji rivali su rasterećeni rezultatskog imperativa
18. 11. 2025. u 12:31
BEZ IKSA NEMA FIKSA: Tri predloga za mečeve na kojima verujemo da neće biti pobednika
18. 11. 2025. u 11:20
LUKA MODRIĆ NE MOŽE DA VERUJE ŠTA SE DESILO U CRNOJ GORI: Navijači zapanjili reprezentativca Hrvatske
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u ponedeljak su završene u evropskim grupama A, G i L, gde su otklonjene i poslednje dileme na temu "ko to s prvog mesta ide direktno na Mundijal, a ko sa druge pozicije u baraž?". Crna Gora i Hrvatska su odigrali takmičarski nebitan meč, ali izazvao je on mnogo, mnogo bure u javnosti. Sa pravom.
18. 11. 2025. u 11:45
POSLE BRUKE U PODGORICI! Evo šta su hrvatski navijači doživeli pri povratku kući
CRNOGORCI uzvraćaju udarac!
18. 11. 2025. u 09:56
GOTOVO: Novak Đoković se trajno nastanio u Grčkoj
Najnovije vesti u kojima je Novak Đoković glavni akter - za neke su iznenađujuće.
17. 11. 2025. u 21:14
Komentari (0)