NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA TIP-a vam je za danas pripremila sledeće predloge.
Foto Profimedia
Ponedeljak
18.30 Leće - Mantova 1&2-5 (1,95)
20.00 Rizespor - Bašakšehir X2&2+ (1,65)
21.00 Luton - Barnli 1X (1,38)
Ukupna kvota: 4,44
Leće je kvalitetniji tim od Manove i verujemo da će rutinskom pobedom započeti učešće u Kupu Italije.
Bašakšehir je igrao odličan fudbal prošle sezone, dobro je otvorio i novu sa tri pobede u kvalifikacijama za Ligu konferencija i očekujemo da osvoji bar bod na neugodnom gostovanju Rizesporu.
Luton ima sjajnu podršku sa tribina na "Kenilvurt roudu", atmosfera će biti na nivou, a smatramo da prednost ima i na klupi jer je Rob Edvards bolji trener od Skota Parkera i tipujemo da će osvojiti bar bod na ovom duelu prošlosezonskih premijerligaša.
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
BARSELONA ŠIROM OTVORILA VRATA SRBINU! Dušan Vlahović je ovo čekao celog života!
Najnovije vesti koje su vezane za fudbalske transfere tiču se, možda, i napadača fudbalske reprezentacije Srbije: Dušan Vlahović mogao bi da zaigra na skroz neočekivanom mestu. A jednom od najslavnijih kada se radi o ovom sportu.
16. 05. 2026. u 16:07
DONALD TRAMP GLEDA I NE VERUJE: Iran ga šokirao!
Još uvek traje krhko primire koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), ali sport i te kako oseća posledice cele te situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
16. 05. 2026. u 12:14
I SUDIJA OSTAO U ŠOKU! Najbrži nokaut u istoriji profesionalnog boksa se upravo dogodio! (VIDEO)
Dogodio se možda i najbrži nokaut u istoriji profesionalnog boksa.
16. 05. 2026. u 12:42
Komentari (0)