ČETVRTFINALISTA EURO 2024 JURI PRVU POBEDU U LIGI NACIJA: Islanđani će pokušati da vežu dve pobede prvi put od januara
TURSKA u ponedeljak od 20.45 na stadionu "Gursel Aksel" u Izmiru dočekuje Island u drugom kolu Grupe B Lige nacija.

FOTO: AP/Tanjug
Domaćini su svoju kampanju u Grupi 4 B lige započeli nerešenim rezultatom bez golova protiv Velsa u petak, dok je Island upisao pobedu od 2:0 protiv Crne Gore.
Turska je bila jedno od prijatnih iznenađenja na Euru 2024, stigla je do četvrtfinala gde je izgubila od Holandije, a sa mnoštvom talentovanih mladih igrača ima mnogo razloga za optimizam.
NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO
Island je zahvaljujući remiju Turske i Velsa, ali pre svega pobedi nad Crnom Gorom, lider grupe posle prvog kola. Ova reprezentacija nije uspela da se plasira na Evropsko prvenstvo jer je izgubila finale baraža od Ukrajine.
Poslednja dva susreta Turska i Island odigrali su u kvalifikacijama za Evro 2020, gde je Island pobedio kod kuće sa 2:1, dok su u revanšu remizirali bez golova.
NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,53)
Preporučujemo

UKRAJINA ZAPANjENA: Evo šta je Rusija upravo dobila od cele Evrope
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 04. 2025. u 19:02

AMERI U ŠOKU: Ne mogu da veruju šta je Nikola Jokić uradio posle poraza Denvera od Klipersa
Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali je NBA ligu uspeo da uzdrma i nečim učinjenim van terena.
22. 04. 2025. u 20:00

HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, šokantne vesti stigle su i za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski". Njih, takve, ali i novu "turu" njihovih ruskih kolega - rešio je da sankcioniše ukraijinski predsednik Volodimir Zelenski. Pritom, pojedini ruski asovi su s oduševljenjem dočekati ovu vest...
22. 04. 2025. u 14:52
Komentari (0)