OČEKUJEMO DOSTA POGODAKA: Kada igraju "vučice", goleade su redovna pojava
U drugom kolu ženske fudbalske Lige šampiona, Galatasaraj će ugostiti Romu (18.45).

Foto: Profimedia
Roma je do grupne faze morala preko kvalifikacija i nije imala problema u plej-ofu protiv Ženeve koju je savladala s ukupnim rezultatom 10:3 (3:1, 7:2).
Forma "vučica" ove sezone je solidna, one ne gube utakmice, međutim, želele bi više da pobeđuju, pogotovo u domaćem prvenstvu gde su među najboljim ekipama i na šest odigranih mečevima ostvarile su samo dve pobede i već sada zaostaju devet bodova za vodećim Juventusom koji ih je savladao proteklog vikenda (1:2).
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Što se tiče Lige šampiona, gošće su u prvom kolu igrale sa Volfsburgom, viđen je dosta tvrd meč i na kraju je Roma slavila s 1:0 pogotkom Manuele Đulijano sa bele tačke početkom prvog poluvremena.
Sa druge strane, Galatasaraj nije na dobar način započeo sezonu. U domaćem prvenstvu je šesti na tabeli, dok je Ligu šampiona otvorio ubedljivim porazom od Liona (0:3).
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Poznato je da je francuski predstavnik sila u ženskom fudbalu i šampionke Turske su to osetile na svojoj koži protekle nedelje i danas moraju odigrati znatno bolje kako ne bi imale dva poraza nakon uvodna dva kola.
Na Rominim mečevima je viđen veliki broj golova, izvan susreta sa Volfsburgom, i očekujemo da i danas bude pogodaka, a uz to tipujemo duplu šansu na "vučicu".
NAŠ TIP: X2&|1+||1+ (kvota 1,50)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

IZNENAĐENjE NA POMOLU: Domaćin je u odličnoj formi, a i kvota je veoma primamljiva
17. 10. 2024. u 09:08

OBA TIMA PODIŽU FORMU: Današnji rivali jure treći uzastopni meč bez poraza
17. 10. 2024. u 08:42

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Beograda
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
31. 03. 2025. u 12:01

ZAPANjIO CEO SVET: Ovo što je Nikola Jokić uradio...
Nikola Jokić je ponovo šokirao svetsku košarkašku javnost zbog onog što ostvaruje u NBA ligi.
31. 03. 2025. u 17:00
Komentari (0)