NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
IZ slabe ponude uspeli smo da izvučemo tri zanimljiva predloga.

FOTO: Tanjug/AP
SREDA
18.00 Real Madrid - Pačuka 1 (kvota 1,24)
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Od šampiona Evrope Real Madrida se očekuje da u sredu uveče odnese ubedljivu pobedu na stadionu Lusail.Šampion KONKAKAF-a Pačuka će imati priliku da se bori protiv jednog od najvećih svetskih klubova, ali ne verujemo da će Meksikanci uživati u bajkovitom finalu u Kataru.
18.30 Atalanta - Čezena |1+&3+ (1,68)
Najubojitiji napad Serije A ugostiće jednu od najbezopasnjih ekipa u gostima iz Serije B.
Čak i ako trener "boginje" Đan Pjero Gasperini izvrši potpunu rotaciju tima, Čezena nema čemu da se nada.
20.30 Arsenal - Kristal Palas 1X&GG (2,15)
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Kristal palas dolazi na Ešburton grouv u "malom londonskom derbiju" sa nadom da će izboriti polufinale Liga kupa protiv favorizovanog protivnika.Orlovi su u odličnoj formi, a Arsenal ima breme igranja na više frontova, zbog čega će Arteta verovatno izvesti kombinovani sastav. U takvoj konstelaciji snaga, Palas može da se nada da će naći put do mreže domaćina, ali remi je najviše što može da se nada.
Ukupna kvota: 4,48
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

KOŠARKAŠI SRBIJE DOBILI NOVOG SELEKTORA! Evo ko je zvanično zamenio Svetislava Pešića
Svetislav Pešić ne samo da od danas više nije selektor košarkaške reprezentacije Srbije, već je odmah imenovan njegov naslednik.
30. 09. 2025. u 15:55

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

SPLIT U ŠOKU: Stigli brojni navijači, nose zastavu "Krajina živi vječno!" (FOTO)
Najnovije vesti iz sporta šokirale su Hrvatsku.
29. 09. 2025. u 17:25
Komentari (0)