TRADICIJA KAŽE "IKS": Poslednja tri duela ovih timova završena su nerešenim rezultatom
U šestom kolu egipatske Premijer lige gledaćemo duel između Piramidsa i Farka na "Stadionu 30. jun" (19.00).

Profimedia
Poslednjih nekoli sezone Piramids je predstavljao glavnog rivala Al Ahliju u borbi za titulu, ali nikada nije uspevao da dođe do nje. Ovu godinu otvorio je sa sedam osvojenih bodova u uvodna tri kola, nakon čega je usledio blagi pad.
Poraženi su od Al Masrija koji je šesto kolo dočekao na prvom mestu, a nakon toga su remizirali sa Ismailijem i orni su da se vrate na pobedničku stazu.
* REGISTRUJ SE, UPLATI 500 DINARA I PREUZMI 3.000 DINARA ZA SPORTSKO KLAĐENjE *
Dobra stvar za Piramids je to što niko od ostalih timova u ligi nije imao posebno dobar start sezone, tako da se trijumfom na današnjem meču mogu izjednačiti sa liderom Zamalekom po broju osvojenih bodova.
Što se tiče Farka, on igra promenljivo za sada i osvojio je sedam bodova u uvodnih pet kola. Savladali su Petrodžet i Enpi, a pored toga su doživeli dva poraza (Al Itihad, Zed) uz remi sa Nacionalnom bankom Egipta.
* REGISTRUJ SE, UPLATI 500 DINARA I PREUZMI 3.000 DINARA ZA SPORTSKO KLAĐENjE *
Na dva gostovanja ove sezone su neporaženi i nadaju se da će nastaviti taj niz u Kairu.
Ono što je zanimljivo kod istorijata međusobnih duela ovih timova je to da često igraju nerešeno i "iks" je bio konačan ishod na njihova minula tri obračuna.
Smatramo da su domaćini kvalitetnija ekipa i da će doći do čitavog plena pred svojim navijačima.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,40)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

HRVATSKI REPREZENTATIVAC DOŽIVEO NAJVEĆE PONIŽENjE IKADA! "Sramotno je šta su mu uradili"
Taj naslov odabrali su hrvatski mediji za ono što se desilo u UEFA Ligi šampiona.
06. 03. 2025. u 20:00

PREMINUO LEGENDARNI KOMENTATOR: "Bezvremena ikona koja će zauvek ostati u srcima svih nas"
U večnost se preselio čuveni komentator.
06. 03. 2025. u 18:05

UKRAJINA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje koje sankcije su upravo ukinute Rusiji
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome su upravo Rusi briljantni, a u kome je dosad važila apsolutna zabrana za njihovo učešće.
06. 03. 2025. u 12:25
Komentari (0)