VRAG JE ODNEO ŠALU: Dinamo iz Zagreba se nalazi u ozbiljnom problemu

В.М.

07. 02. 2025. u 09:45

POTERU za vodećima na tabeli fudbaleri Dinama nastavljaju na "Maksimiru" gde će ugostiti Šibenik (18.00).

ВРАГ ЈЕ ОДНЕО ШАЛУ: Динамо из Загреба се налази у озбиљном проблему

FOTO: Profimedia

Trka za titulu u Hrvatskoj trebala bi biti izuzetno zanimljiva ove sezone, deluje da će je voditi tri ekipe i verujemo da će se voditi do samog kraja.

Trenutno pozicija lidera pripada Rijeci koja ima 39 bodova, dva više od Hajduka, dok im u leđa gleda Dinamo sa 32 sakupljena poena nakon 20 odigranih mečeva na šta hrvatski velikan nije navikao i nalazi se u ozbiljnom problemu.

NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO

Proteklog vikenda sva tri tima doživela su poraze, što nam pokazuje da je sve moguće u HNL-u i biće veoma zanimljivo ispratiti bitku za naslov prvaka.

Razlog za nešto slabije igre "modrih" može biti to što su dosta dobro igrali u Ligi šampiona, borili su se za prolaz dalje, ali na kraju 11 osvojenih bodova nije bilo dovoljno da se nađu u nokaut fazi najjačeg evropskog takmičenja.

NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO

Sada Zagrepčani mogu da se fokusiraju na domaće prvenstvo i očekujemo da daju gas, a večreašnji protivnik ne bi trebao da im stvara probleme.

Šibenik je ostvario samo četiri pobede do sada, predzadnji je i ima samo bod više od Gorice koja je poslednja na tabeli.

Dianmo je večerašnjeg rivala pobedio u dva navrata (3:0, 4:0), a verujemo da će to uraditi i treći put.

NAŠ TIP: 1&2-5 (kvota 1,50)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ALBANCI SIKTE OD BESA: ČUVAJU GA MOĆNI SRBI! Izdao Rusiju, odabrao Albaniju, pa doživeo ovo od čuvenog Rusa kome niko ništa ne može

ALBANCI SIKTE OD BESA: "ČUVAJU GA MOĆNI SRBI!" Izdao Rusiju, odabrao Albaniju, pa doživeo ovo od čuvenog Rusa kome "niko ništa ne može"

Svaki čovek je rođen slobodan i jednak u dostojanstvu i pravima. Tim rečima počinje Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima, ali... kada osoba za tom slobodom posegne, može da računa da se to nekome neće svideti. Šta će potom biti, zavisi od obe strane. Pred vama je priča upravo o onom trenutku "nekome se to nije svidelo", ali i reakcijama koje su usledile.

17. 04. 2025. u 15:48

Komentari (0)

Sa panela „ETS i CBAM – šta je za Srbiju i region bolje?“ OIE investicije šansa za pregovore sa EU