POBEDOM PREUZIMAJU PRVO MESTO: "Crveni đavoli" ne bi trebali imati problema sa današnjim rivalom

В.М.

11. 02. 2025. u 10:05

NA otvaranju 13. kola egipatske Premijer lige, Al Ahli će "Al Salam stadionu" u Kairu dočekati Gazl el Mahalu (18.00).

ПОБЕДОМ ПРЕУЗИМАЈУ ПРВО МЕСТО: Црвени ђаволи не би требали имати проблема са данашњим ривалом

Foto: Profimedia

Kao što je slučaj bio prethondih sezona, Al Ahli je glavni favorit za osvajanje Premijer lige, ubedljivo je najkvalitetniji tim u ligi i očekivanja su na visokom nivou u taboru "crvenih đavola".

Domaćini imaju solidan početak kampanje po njihovim standardima, neporaženi su nakon 12 odigranih kola, ali odigrali su čak pet remija, pa su drugi na tabeli. Vodeći Piramids ima bod više od njih uz bolju gol-razliku, tako da im je danas potrebna pobeda kako bi preuzeli prvo mesto.

* SPECIJALNA PONUDA – KLIKNI I ODMAH PREUZMI 6.000 RSD *

Novi trijumf ne bi trebao biti težak zadatak za Al Ahli jer im na noge dolazi Gazl el Mahala, ekipu koju su savladali na minula četiri međuosbna duela.

Gosti su proteklog vikenda konačno došli do pobede savladašvi Modern sport (2:1) i na taj način su prekinuli katastrofalan niz od pet vezanih ligaških poraza.

* SPECIJALNA PONUDA – KLIKNI I ODMAH PREUZMI 6.000 RSD *

"Egipatska Argentina" je tek 15. na tabeli i realno gledano nema šta da traži u prestonici.

NAŠ TIP: 1&2-5 (kvota 1,65)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

RUSIJA JE ZGROŽENA: Dobila je ovu vest i ne može da veruje da se to dogodilo