PODELA BODOVA JE NAJREALNIJI ISHOD: Obe ekipe mogu više da izgube porazom nego da dobiju pobedom
Bristol siti dočekuje Stouk u 32. kolu engleskog Čempionšipa.

Profimedia
Domaći su deseti na tabeli, ali ako se poklope ostali rezultati pobedom bi se dočepali šeste pozicije, koja im je icilj jer vodi u bartaž za popunu Premijer lige.
S drugre strane, Stouk je 19. na tabeli sa samo tri bode više od zone ispadanja, ali u poslednje vreme ohrabruju igre "grnčara" pa navijači mogu da budu opstimisti.
Na njihovoj strani je i tradicija, pošto je Stouk izgubiol saom jedan od prethodnih pet međusobnih duela i to na svm terneu, dok je u Bristolu izgubio jedan od poslednjih šest gostovanja.
Uprkos razlici na tabeli, ova dva tima su prilično izjednačena po igrama u poslednje vreme, a kako su i jedni i drugi skloni nerešenim utakmicama, predviđamo da će i ovde doći do podele plena.
NAŠ TIP: X (kvota 3,69)
Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS

ALBANCI NE MOGU DA DOĐU SEBI ZBOG SCENE IZ BEOGRADA! Ljuti, da nema kud
Crvena zvezda i Pafos su na Marakani odigrali izuzetno uzbudljivu prvu utakmicu plej-ofa za plasman u Ligu šampiona, a tom prilikom gostujući navijači oduševili su celu Srbiju. Izuzimajući tu jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, ali danas - i Albance u Makedoniji.
21. 08. 2025. u 12:40

ŽIVOT IDE DALjE! Arijana Mihajlović pronašla partnera tri godine nakon Sinišine smrti i donela važnu odluku
SUPRUGA Siniše Mihajlovića odlučila je da napravi drastičnu promenu u životu.
21. 08. 2025. u 09:06

KO JE MISTERIOZNI MUŠKARAC? Zbog njega Ana Ivanović blista posle bračnog brodoloma
KRUPNE promene su se desile u životu Ane Ivanović. Razvod od Bastijana Švajnštajgera je Srpkinji i te kako teško pao, ali u poslednje vreme nekada najbolja teniserka sveta se vznatno trgla.
21. 08. 2025. u 11:39
Komentari (0)