ŽELE DIREKTNO U ELITU: "Rode" su ostvarile šest vezanih trijumfa!
SEDMU uzastopnu ligašku pobedu fudbaleri Ado den Haga tražiće na "De ude Merijku" gde će ih od 20 časova ugostiti Emen.

Foto: Profimedia
Ado den Hag se ozbiljno nameračio na direktan povratak u elitu, "procvetao" je početkom 2025. godine i ostvario je devet pobeda na poslednjih deset mečeva, tačnije vezao je šest ligaških trijumfa uoči današnjeg obračuna.
"Rode" su u ozbiljnom naletu, igraju taktički sjajan fudbal, znaju kako da "slome" svakog rivala i zbog imresivne pobedničke serije popeli su se na treće mesto tabele Erstedivizije.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Sada zaostaju samo bod za drugoplasiranim Dordrehtom, a daleko nije ni prvoplasirani Volendam (šest poena zaostatka) i ukoliko nastave ovako dobro da igraju sigurno će zauzeti neko od dva vodeća mesta koja direktno vode u Erediviziju.
Večeras na noge idu Emenu koji vodi drugačiju bitku, onu za mesta koje vode u plej-of i trenutno se nalazi tik izvan njih na devetoj poziciji sa 41. osvojenim bodom.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Isto ima i osmoplasirani Telstar, dok im Den Boš koji je sedmi beži dva poena, tako da će biti veoma zanimljivo ispratiti tu borbu u završnom delu sezone.
Što se tiče forme gostiju, igraju promenljivo u poslednje vreme i na proteklih pet mečeva ostvarili su dve pobede i tri poraza, zanimljivo bez i jednog remija.
Istorijat međusobnih duela je na strani Ado den Haga koji je vezao tri uzastopne pobede nad Emenom, uključujući trijumf iz prvog dela sezone kada je bilo 2:1 za "rode".
NAŠ TIP: X2&2+ (kvota 1,88)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

TRAMP OSTAO U ŠOKU: Evo šta je upravo uradio Džej Di Vens, potpredsednik SAD (VIDEO)
Džej Di Vens, potpredsednik Sjedinjenih Američkih Država, šokirao je SAD onim što se desilo u Beloj kući.
15. 04. 2025. u 12:54

RUSIJA JE ZGROŽENA: Niko ne može da veruje šta su uradile sinhrone plivačice iz Ukrajine posle osvajanja medalja (VIDEO)
Otkako je rat u Ukrajini izbio početkom 2022, Rusija je, kada se o svetskim sportskim vestima radi, bila spominjana samo kao strana koja trpi sankcije zbog pomenute vojne intervencije. Ali to se promenilo danas, i to zbog ukrajinskih umetničkih plivačica.
15. 04. 2025. u 12:29

VLADIMIR PUTIN DANAS DAO PET NALOGA RUSKOJ VLADI: Čim je saslušao izveštaj - ovako je reagovao
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, a upravo o sportu danas je Vladimir Putin, predsednik Rusije, imao šta da poruči članovima Vlade Ruske Federacije.
14. 04. 2025. u 20:00
Komentari (0)