MORAJU SE ISKUPITI ZA PORAZ U PRVOM KOLU: Naše komšije ne smeju ponovo ispustiti bodovetvo
SVOJU avanturu u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo reprezentacija Rumunije nastavlja protiv San Marina kojem gostuje od 20 časova i 45 minuta.

FOTO: Tanjug/AP
Nakon veoma dobrih nastupa na Euru i Ligi nacija, Rumuni su puni samopouzdanja ušli u ove kvalifikacije, ali ono je "spušteno" momentalno neočekivanim porazom od Bosne u prvom kolu (0:1).
"Trikolori" jesu bili bez par dobrih igrača (Dragušin, Pašanu...) ali i pored toga nisu smeli sebi dozvoliti tako slab nastup i znatno su oštetili svoje šanse da se direktno plasiraju na Svetsko prvensto.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Lučeskuova četa je prognozirana kao jedan od favorita uz Austriju u grupi "H" i novi kiks bio bi katastrofalan za nju, ali do njega ne bi trebalo doći jer idu na noge slabašnom San Marinu.
Domaćini su takođe imali dobar nastup u Ligi nacija, ali na startu kvalifikacija su poraženi od Kipra rezultatom 0:2 i deluje da će ponovo služiti protivnicima za "štelovanje gol-razlike".
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
NAŠ TIP: 1&0-3 (kvota 2,02)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

NESVAKIDAŠNjI NAPAD NA SRBE U ZAGREBU! Haos na tribinama tokom Svetskog prvenstva u vaterpolu za igrače do 20 godina starosti!
Srbija igra dobro na Svetskom prvenstvu u vaterpolu za igrače do 20 godina, ali taj šampionat u glavnom gradu Hrvatske protiče uz incidente.
17. 06. 2025. u 21:40

ŠTA SE OVO DEŠAVA?! Ljubitelji tenisa u šoku, ovo je dosad bilo nezamislivo!
DVA grend slema su odigrana, ostalo je još da se održe Vimbldon i Ju-Es open. A u Njujorku je došlo do velikih promena kad je miks dubl u pitanju.
17. 06. 2025. u 20:40

TRAMP OVO NIJE OČEKIVAO: Evo koji poklon je upravo stigao u Belu kuću...
Otkako je rat u Ukrajini pao u drugi plan zbog rata koji vode Iran i Izrael, najnovije vesti vezane za Ameriku često su povezivane sa mirovnim inicijativama američkog predsednika Donalda Trampa. A baši tim povodom - dobio je jedan poklon.
17. 06. 2025. u 16:02
Komentari (0)