"ŽELEZNIČARI" JURE POSLEDNJI VOZ ZA ČEMPIONŠIP: "Crvendaći" su van forme i nikome ne mogu da daj ugol
KRU Aleksandra mora da pobediti Čeltenam taun u četvrtak na Mornflejk stadionu ako želi da održi šanse za promociju u Ligu jedan.

Profimedia
Sa samo pet utakmica do kraja, domaći tim je na devetom mestu sa 61 bodom, četiri boda i dva mesta udaljen od poslednje pozicije koja vodi u plej-of.Čeltenam je 16. sa 50 bodova, a u poslednjem meču su poraženi 2:0 od Donkaster roversa.
Kru je u lošoj formi, sa samo jednom pobedom u poslednjih sedam utakmica (tri poraza, tri remija).
Tim nije postigao gol u tri od poslednje četiri utakmice, a napad im je najslabiji među prvih 14 timova.
Čeltenam je još u gorem stanju – nisu dali gol u poslednje četiri utakmice i doživeli su četiri uzastopna poraza. Na strani su ubedljivo najlošiji, sa samo dve pobede u 15 gostujućih utakmica.
Iako nije briljirao na svom stadionu, sa četiri poraza u poslednjih osam utakmica, Kru je favorit u ovom susretu zbog trenutne forme Čeltenama, a zbog njihovih problema sa efikasnošću (četiri utakmice bez postignutog gola) očekujemo pobedu s nulom.
NAŠA PROGNOZA
Tačan rezultat: Kru - Čeltenam 1:0 (kvota 6,40)

VUČEVIĆ OTKRIO IGRA LI NIKOLA JOKIĆ NA EVROBASKETU! Crnogorac zapanjio Srbiju
Nikola Jokić, najbolji košarkaš današnjice ma šta MVP glasanja "stručnjaka" u NBA ligi govorila, bio je jedna od tema o kojoj je govorio njegov imenja Vučević, zvezda crnogorske reprezentacije.
16. 07. 2025. u 20:05

NOVO, NEVEROVATNO PONIŽAVANjE RUSIJE: Rusi doživeli ono što nisu mogli ni da sanjaju!
Rat u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, a najnovije vesti vezane za taj sukob, koji Rusija naziva "specijana vojna operacija", dolaze iz sfere sporta.
16. 07. 2025. u 12:53

DRAKONSKA KAZNA! UEFA na deset godina izbacila Arsenal iz Evrope! Višegodišnje suspenzije i za dva Srbina
Ovakva kazna se ne pamti...
16. 07. 2025. u 17:10
Komentari (0)