NEVEROVATNI PARIŽANI: "Sveci" bi mogli osvojiti titulu bez i jednog poraza!

В.М.

22. 04. 2025. u 10:00

ZAOSTALI meč 29. kola Lige 1 večeras će odigrati Nant i PSŽ koji se sastaju na "Bužoaru" od 20.45.

НЕВЕРОВАТНИ ПАРИЖАНИ: Свеци би могли освојити титулу без и једног пораза!

FOTO: AP/Tanjug

Nant obigrava oko zone ispadanja već duže vreme i deluje da će se u samoj završnici sezone grčevito boriti za opstanak. Trenutno je 14. na tabeli i naizgled je siguran, ali beži samo tri boda Avru koji se nalazi na mestu koje vodi u baraž za opstanak i "kanarinci" se nikako ne mogu opustiti.

Forma im je promenljiva, igraju po prinicpu tolpo-hladno i na minulih pet ligaških mečeva ostvarili su dva trijumfa uz tri poraza. Vredi istaći to da u poslednje vreme igraju nešto otvorenije što nije bio slučaj do sada i predlog GG&3+ je bio prolazan na njihova poslednja tri duela.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Oni koji uvek igraju na golove su njihovi današnji rivali, "sveci" iz Pariza. Neprikosnoveni Pariz Sen Žermen se i ove godine prošetao do titule, ponovo nije imao ozbiljnog konkurenta i osvojio je rekordni 13. naslov prvaka Evrope.

Gosti igraju bez pritisak u završnici sezone, jedini motiv može im biti to što su neporaženi i imaju šansu da bez i jednog poraza završe kampanju.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Fokus ekipe svakako će biti na Ligi šamiona gde ih iduće nedelje očekuje polufinalni obračun sa Arsenalom, tako da očekujemo da Enrike večeras promeša karte na "Bužoaru" i zbog toga predlažemo nešto sigurniji tip.

NAŠ TIP: X2&2-5 (kvota 1,48)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
CELA RUSIJA SLAVI: Javno se odrekla Rusije pa doživela - ovo!

CELA RUSIJA SLAVI: Javno se odrekla Rusije pa doživela - ovo!

Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti mnogobrojnih međunarodnih sankcija koje sprovode u delo zemlje tzv. "zapada", a iako se činilo da rusku javnost ništa više ne može da iznenadi, za to se potrudila jedna od tamošnjih najvećih zvezda. Zapravo, ona i više nije "tamošnja" - ali se danas o njoj veoma priča u Rusiji.

02. 06. 2025. u 20:01

Komentari (0)

NE VOLE GA UKRAJINCI, NE PODNOSE GA RUSI, A ON... Novi predsednik Poljske je - čuveni fudbalski huligan?!