FIORENTINI PRIJA OVO GOSTOVANJE: "LJubičasti" retko gube na ostrvu
KALjARI će ugostiti Fiorentinu. Utakmica se igra sa početkom u 19.30 u okviru 33. kola Serije A.

FOTO: Tanjug/AP
Jedna pobeda u poslednjih osam kola Serije A (3 remija i 4 poraza) ostavlja Kaljari u središtu borbe za opstanak.
Prošlonedeljni poraz od Intera (3:1) nije iznenađenje, ali je bolan podsetnik da svaki naredni bod može biti presudan. Tim Davida Nikole nalazi se svega pet bodova iznad zone ispadanja, pa će povratak na domaći teren, gde su u prošlom kolu deklasirali Moncu sa 3:0, sigurno dočekati sa olakšanjem.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Ipak, poslednji put su vezali dve pobede kod kuće još u novembru, a protivnik im ne obećava lagane bodove.
Daleko od toga – Kaljari je bez pobede u poslednjih osam duela sa Fiorentinom u Seriji A (3 remija, 5 poraza), uz čak šest utakmica u kojima nisu postigli gol.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Ipak, ove godine mnogo su efikasniji na domaćem terenu – dali su gol u pet od šest mečeva u 2025. godini, pa će pokušati da ponove borbenu partiju iz prošlosezonskog okršaja, kada su poraženi tek posle drame u nadoknadi (2:3).
Fiorentina je prošle nedelje remizirala sa Celjem 2:2 i tim rezultatom obezbedila polufinale Lige konferencija, ali sad mora da se vrati obavezama u domaćem prvenstvu i nastavi borbu za poziciju koja vodi u Evropu.
Iako je neporažena na poslednjih sedam utakmica u svim takmičenjima (4 pobede i 3 remija), veliki problem za "Violu" predstavljaju gostovanja – u poslednjih osam ligaških utakmica van kuće imaju samo jednu pobedu (2 remija, 5 poraza). Uz to, samo 19 od ukupno 53 boda osvojili su u gostima.
NAŠ TIP: X2&2-5 (kvota 1,97)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

MILIONI DOLARA SU RAZLOG: Novak Đoković se "seli" u Saudijsku Arabiju
NAJNOVIJE vesti vezane za Novaka Đokovića stižu samo dva dana posle njegovog odustajanja.
06. 08. 2025. u 15:41

"DELIJE" U POLjSKOJ: Policija i van stadiona imala "posla" pred Leh Poznanj - Crvena zvezda! (VIDEO)
Leh Poznanj i Crvena zvezda igraju danas prvi meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a vi ste mogli uživo da tokom čitavog dana pratite i šta se u Poljskoj dešava vezano za "delije", jer su navijači Zvezde i domaćeg Leha bili u centru pažnje evropske tifo-javnosti.
06. 08. 2025. u 19:35 >> 19:35

TRAMP BLOKIRA MILIJARDE DOLARA JEDNIM POTEZOM? Iz osvete radi nešto što će šokirati naciju
Najnovije vesti iz Sjedinjenih Američkih Država prilično su iznenadile tamošnje ljubitelje sporta. Ali i mnoge širom sveta.
06. 08. 2025. u 13:25
Komentari (0)